- Advertisement -spot_img

TAG

darkë

“Darka e fundit” në Dubai!

Nga Andi Bushati Qeveria Rama u gjend papritmas e përmbytur nga një video disa sekondshe dhe një buqetë fotosh të nxjerra prej saj, ku shfaqej...

Latest news

- Advertisement -spot_img