- Advertisement -spot_img

TAG

DASH

Del raporti i DASH për trafikun e qënieve njerëzore, çfarë thuhet për Shqipërinë

Departamenti i shtetit publikoi të enjten raportin mbi trafikun e qënieve njerëzore për vitin 2021. Raporti i këtij viti për vjen në një kohë kur...

Berisha “non grata” nga SHBA, Rama flet për herë të parë (E PLOTË)

  Kryeministri Edi Rama ka qenë sot në sheshin “Skënderbej”, bashkë me ministren Ogerta Manastirliu për të folur për situatën e pandemisë në vendin tonë. Gjatë...

Shpallja e Berishës non grata, reagon Aishe Haklaj

Aishe Haklaj, motra e vëllezërve Haklaj në Tropojë, ka reaguar pas vendimit të DASH për shpalljen “non grata” të Sali Berishës. Duke mos e fshehur...

Padia kundër DASH, avokati i Berishës flet për sukses: Nderi mbrohet dhe…

Në një intervistë ekskluzive 71 vjeçari Jean Yves Le Borgne, avokat i pajtuar nga ish kryeministri Sali Berisha për të ndjekur betejën ligjore në...

Tom Gashi flet për shpalljen e Berishës non-grata: Ish-Kryeministri ta marrë seriozisht…

  Avokati Tom Gashi  me anë të një lidhjeje live ku ka folur për vendimin e DASH që trazoi politikën shqiptare vetëm pak ditë më...

Shpallja non-grata, reagon ish-Kryeministri Berisha: Deklaratat e zëdhënësit të DASH vërtetuan që…

  Ish-Kryeministri Sali Berisha thotë se deklarata e zëdhënësit të Departamentit Amerikan të Shtetit, provoi bindjen e tij se pas vendimit për shpalljen “non grata”nga...

Shpallja non grata e Sali Berishës, reagon Armina Mevlani

Ish-presidenti, Sali Berisha dhe gjithë familja e tij u shpallën 3 ditë më parë “non grata” nga SHBA-të. Vendimin e DASH e bëri të...

Çështja “Berisha-DASH”/ PD mbledh të dielën Kryesinë, çfarë pritet të vendoset

Partia Demokratike do të mbledhë të dielën Kryesinë e saj, ku pritet që të miratohen kandidatët për kryetarin e kësaj force politike, ndërsa zgjedhjet...

Sali Berisha: Bashkëshortja ime nuk ka qenë asnjëherë anëtare e asnjë bordi

Ish-kryeministri Sali Berisha u ndal tek figura e bashkëshortes së tij duke analizuar akuzat e DASH për pasurim përmes korrupsionit. Berisha deklaroi se ajo...

Shpallja “non-grata” e Berishës, Balla kujton aferën CEZ: Kjo dosje duhet rihapur me urgjencë!

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla ka reaguar sërish pas vendimit të DASH, i cili shpalli “non-grata” ish-kryeministrin Sali Berisha. Përmes një...

Latest news

- Advertisement -spot_img