- Advertisement -spot_img

TAG

dasma

A do lejohen dasmat këtë verë? Silva Bino del me lajmin e shumëpritur për ciftet e reja por…

Silva Bino, Shefja e Departamentit të Epidemiologjisë dhe Sëmundjeve Infektive në ISHP, ka bërë një koment lidhur me situatën nga pandemia. Ajo ka thënë...

Qeveria e Kosovës merr vendimin për dasmat

“Ndalohen të gjitha grumbullimet me rrezikshmëri të lartë të shpërndarjes së infeksionit, me më shumë se 10 persona, (mbledhjet, seminaret, trajnimet, homazhet). Përjashtimisht, pavarësisht numrit...

Meghan Markle : Tre ditë para dasmës sonë, ne u martuam

Princi Harry dhe Meghan Markle kanë pranuar se dasma e fshehtë që u përshkrua nga dukesha e Sussex-it në intervistën për Oprah Winfrey nuk...

Latest news

- Advertisement -spot_img