- Advertisement -spot_img

TAG

DATABAZA

Gjykata e Posaçme detyron portalin Lapsi.al të dorëzojë databazën me të dhënat personale të 910 mijë qytetarëve të Tiranës.

  Të premten që lamë pas, drejtuesit e portalit Armand Shkullaku dhe Andi Bushati refuzuan që të dorëzojnë materialin me të dhënat e qytetarëve, pjesë...

Latest news

- Advertisement -spot_img