- Advertisement -spot_img

TAG

datat

Bëhuni gati! Aeroporti i Kukësit pret fluturimet e para, ja datat

Duke nisur nga 9 korriku, Aeroporti i Kukësit do të nisë fluturimet e para. Kjo gjë është konfirmuar nga kompania e fluturimeve zvicerane “Helvetic Airways”,...

Dalin datat e testimeve të pajisjeve të votimit dhe numërimit elektoronik, KQZ

“Nga 3 deri më 11 prill testojmë pajisjet e votimit dhe numërimit elektronik”, KQZ shkresë partive: Ftoni mbështetësit tuaj të bëhen pjesë e simulimit Komisioni...

Ja deri kur të do jenë të vlefshme kartat e identitetit që kanë skaduar

Është shtyrë deri më 30 Prill vlefshmëria e kartave të identitetit. Shtyrja e vlefshmërisë së kartave të identitetit është bërë me propozim të Ministrisë...

Latest news

- Advertisement -spot_img