- Advertisement -spot_img

TAG

Dave

“Nuk do doja që fëmija im të rritej aty”, reperi i njohur i dedikon albumin e tij një vajze shqiptare

Reperi i njohur, Dave ka folur dhe një herë për ish-partneren e tij, kësaj here i ka dedikuar disa vargje në këngën “Survivor’s Guilt”,...

Latest news

- Advertisement -spot_img