- Advertisement -spot_img

TAG

Davide Pecorelli

Mbetjet trupore të biznesmenit Davide Pecorelli mbërrijnë në Romë/ Prokurori hap hetimet

Mbetjet kockore të biznesmenit Davide Pecorelli, të gjetura muaj më parë në Pukë në një makinë të djegur, kanë mbërritur në Itali. Ato, do...

“Të mos bëjmë shaka”, miku i Pecorelli-t hedh poshtë pistën e vetëvrasjes

Zhdukja e biznesmenit italian, Davide Pecorelli në Shqipëri vijon të jetë një mister për organet e drejtësisë. Hetuesit pasi kanë ekzaminuar trupin dhe makinën e...

Prokuroria italiane nis hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian në Shqipëri,nuk gjendet asnjë gjurmë prej tij

Prokuroria italiane e Peruxhias ka nisur hetimet për zhdukjen e biznesmenit italian Davide Pecorelli në Shqipëri që prej datës 6 Janar. Makina që kishte marrë...

Latest news

- Advertisement -spot_img