- Advertisement -spot_img

TAG

debate

10 rastet kur çiftet debatojnë vazhdimisht, në cilin rast bën pjesë ti dhe partneri

Fakt: Çdo çift përjeton konflikt. Fatmirësisht, kjo nuk është një gjë e keqe. Në momentin që bashkoni dy të rritur të pavarur dhe të barabartë...

Debate të forta në Delvinë,pretendohen se kanë hyrë njerëz me autorizime të rreme

Numëruesit e bashkisë Delvinë janë përfshirë në debate të forta me njëri-tjetrin, duke ndikuar në ngadalësimin e procesit të numërimit. Diskutimi me tone të larta...

Nisin debate mes komisionerëve të PD dhe PS, marrin vulat dhe pezullohet procesi i votimit

  Në Libonik të Korçës ka rreth 1 ore qe është pezulluar votimi, urdhër nga KQZ. Sipas burimeve bëhet me dije që ka pasur debate...

Rastet ku debatet me partnerin/en nuk mund të shmangen

Kur udhëtoni bashkë Paketimi i gjërave, udhëtimi apo intenerari që do të ndiqni çdo ditë do të jenë disa nga skenaret që do t’ju bëjnë...

Atdheu rikthehet në Për’puthen : Erdha të flas me Antonelën

Atdheu është rikthyer në studion e Përputhen puntatën e sotme. Fjalët e tij të para ishin se “i kishte munguar studio”. Menjëherë pas hyrjes së...

Noizy dhe Meritoni nuk ndalen, ‘lufta’ mes tyre fillon sërish

Ndërsa dukej se gjërat ishin qetësuar, Noizy dhe Meriton Mjekiqi janë përplasur sërish në rrjete sociale. Benzinë i hodhi zjarrit dhe kënga më e...

Debatet nisin sërish!Cila është vajza që përçau çiftin Jasmina-Andi?

Jasmina dhe Andi kanë qenë prej javësh të tëra një ndër çiftet më të komentuar të këtij edicioni të dytë të “Për’puthen”. Ata rrëmbyen vëmendjen...

Meriton Mjekiqi habit me fjalët e tij pas sherrit me Noizy-n : Jemi pro të mirës

Sherri mes Meriton Mjekiqit dhe Noizy-t ka qenë kryefjala e mediave rozë këto kohë. Disa ditë më parë reperi Big Kik i bëri diss Noizy-t...

Latest news

- Advertisement -spot_img