- Advertisement -spot_img

TAG

dehidratim

Dehidratimi nga temperaturat e larta, ja çfarë duhet të konsumoni

Dehidratimi ndodh kur ju humbisni më shumë lëngje nga sa konsumoni dhe etja është sinjali paralajmërues që tregon se po filloni të dehidratoheni. Dehidratimi ndodh...

Hidratimi i trupit tonë/ Ja se kur dhe sa ujë duhet të pimë

Pirja e ujit është shumë i rëndësishëm për trupin tonë, pasi mundëson mirëfunksionimin e qelizave, indeve dhe organeve. Hidratimi ynë është më se...

Latest news

- Advertisement -spot_img