- Advertisement -spot_img

TAG

dekolte

Ja cilat pjesë të trupit tregojnë më së tepërmi plakjen

Zona e dekoltesë, sytë dhe buzët janë tri zonat të cilat tregojnë se sa jemi plakur. “Në zonën e dekoltesë, lëkura është mjaft e hollë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img