- Advertisement -spot_img

TAG

dëme materiale

Shkëndija elektrike shkakton zjarr të menjëhershëm, shkrumbohet shtëpia

Një banesë në lagjen e ‘Komunitetit Rom’ është përfshirë nga flakët dhe është shkrumbuar totalisht në qytetin e Beratit. Ka qënë një shkëndijë elektrike...

LAJMI I FUNDIT/ Përplasen dy automjete në Korçë

Pak minuta më parë ka ndodhur një aksident në Unazën e qytetit të Korçës. Dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin,por fatmirësisht nuk ka patur të...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë,përplasen dy automjete

Një aksident është shënuar para pak çastesh në afërsi të urës së ‘Tapizës’, ku një automjet tip Benz është përplasur me një tjetër mjet...

LAJM I FUNDIT/ Përplasen 3 automjete,ja si ka ndodhur ngjarja

Ditën e sotme në aksin rrugor Elbasan-Metalurgji ka ndodhur një aksident. Automjetet janë përplasur në rrethrrotullimin e luleve duke shkaktuar kështu vetëm dëme materiale. Burimet e...

Aksident në autostradën Fier-Lushnje, përplasen tre makina, problem qarkullimi

Tre makina janë përfshirë në një aksident, në autostradën Fier-Lushnje, në vendin e quajtur “Vajkan”. Në aksident janë përfshirë një automjet tip “Toyota”, një “Benz”...

Latest news

- Advertisement -spot_img