- Advertisement -spot_img

TAG

demokrateve

Nishani-demokratëve: Provokim, mos u dorëzoni! Basha, pengu dhe argati i Ramës

Ish-presidenti Bujar Nishani iu është bashkuar reagimeve në lidhje me vendimin që mori dje kreu i PD-së, Lulzim Basha, i cili përjashtoi nga grupi...

Latest news

- Advertisement -spot_img