- Advertisement -spot_img

TAG

denim me vdekje

Refuzoi ritualin e seksit në grup, lideri i ‘Kultit të shtrigave’ masakron 24-vjeçaren

Lideri i një “kulti shtrigash” në SHBA është dënuar me vdekje për vrasjen e një gruaje që kishte njohur prej pak kohësh, e cila...

Koreja e Veriut ndëshkime brutale për këdo që vesh xhinse dhe sheh filma të huaj

Koreja e Veriut i ka shpallur luftë xhinseve, filmave të huaj dhe zhargoneve; një ligj i ashpër i miratuar së fundi parashikon ndëshkime brutale...

Latest news

- Advertisement -spot_img