- Advertisement -spot_img

TAG

denime

Ministrja e Drejtësisë tregon si do të lehtësohen masat në burgje

Ministrja e Drejtësisë Etilda Gjonaj deklaroi se nga 14 qershori do të rinisin takimet e të burgosurve me familjarët, si dhe aktivitetet dhe lejet...

Latest news

- Advertisement -spot_img