- Advertisement -spot_img

TAG

depo me arme

Arrestohen 5 persona/ Mbanin snajper dhe granatahedhës në 18 depo me armë

18 baza modifikimi, magazinimi dhe shitje armësh, janë zbuluar nga policia në Tiranë. Këto armë, u shiteshin grupeve kriminale për të kryer atentate dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img