- Advertisement -spot_img

TAG

dermatolog

Ja pse është më mirë të bëni dush gjatë natës dhe jo në mëngjes

Dermatologët rekomandojnë të kaloni 5 deri në 10 minuta në ditë në dush. Ndërsa disa prej nesh nuk mund ta imagjinojnë përballjen e ditës...

Latest news

- Advertisement -spot_img