- Advertisement -spot_img

TAG

derr i therur

Tentuan t’i merrnin derrin e therur nga biçikleta,qytetari përplaset verbalisht me policinë

Krahas ngjarjes së ndodhur në sheshin “Skënderbej” ku disa të rinj neutralizuan një person që u fut me makinë në shesh dhe rrezikoi jetën...

Latest news

- Advertisement -spot_img