- Advertisement -spot_img

TAG

deshmi vaksinimi

Microsoft do t’iu kërkojë punëtorëve dëshmi të vaksinimit

Gjiganti teknologjik, Microsoft ka ndryshuar politikën dhe nga muaji i ardhshëm do t’iu kërkojë të gjithë punëtorëve të jenë të vaksinuar plotësisht kundër koronavirusit,...

Latest news

- Advertisement -spot_img