- Advertisement -spot_img

TAG

Deshmia

Ngjarja merr tjetër rrjedhë, zbardhet deklarata e shiferit që iu iku policëve me xhirim gomash: I dhashë gaz sepse…

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e ndodhur sot te “Varri i Bamit” në Tiranë. Ngjarja ka marrë një tjetër kthesë....

“Katër persona më vunë pistoletën në kokë dhe…”, dëshmia e 23-vjeçari nga Baldushku në polici

Një banor nga fshati Baldushk me inicialet A.A. pretendon se është grabitur në rrugë nga katër persona të armatosur që i kanë rrëmbyer të...

Latest news

- Advertisement -spot_img