- Advertisement -spot_img

TAG

deshmitar

Zhvillim i papritur! ‘Grabitja 4.6 mln € në Rinas, tërhiqet i penduari: Hetuesit më bënë presion fizik dhe psikologjik

Nga Ermal Vija Në gjykatën e posaçme ku po zhvillohet procesi ndaj 8 të akuzuarve për grabitjen e parave në pistën e Rinasit ka dhënë...

15-vjeçari tregon si u vra Endri Mustafa: “Pash zotin mos më vrit se kam fëmijë. Ibrahimi i doli para, i tha “Qofsh i Xhenetit”!

Në foto: Majtas Endri Mustafa, djathas Ibrahim Liçi Është zbardhur dëshmia e 15-vjeçarit që është arrestuar nga Policia e Shkodrës si bashkëpunëtor në vrasjen e...

Vrasja e Everest Çakajt, Klodiana Lala ‘plas bombën’: “Autori me trup të mbushur dhe jo shumë i gjatë”. Një dëshmitar ka dhënë identitetin

Gazetarja investigative, Klodiana Lala ka dhënë detaje të reja për vrasësin e Everest Çakajt, pas ngjarjës së rëndë që tronditi mbrëmjen e djeshme qytetin...

Ekzekutimi i Everest Çakës, 25 të shoqëruar në polici. Kush pritet të dëshmojë dhe provat

Të paktën 25 persona janë shoqëruar gjatë natës në lidhje me atentatin ku mbeti i vrarë 41-vjeçari Everest Çeka dhe u plagos bashkëshortja e...

Identifikohet dëshmitari në vrasjen e Klodian Rashës

Prokuroria e Tiranës përmes kamerave të sigurisë ka identifikuar drejtuesin e automjetit “Shevrolet”, i cili ishte ndaluar nga policia para vrasjes së Klodian Rashës....

Latest news

- Advertisement -spot_img