- Advertisement -spot_img

TAG

deshmore

FOTOLAJM/ Meta takon mbesën e Qemal Stafës, pozojnë së bashku të qeshur

Presidenti i vendit Ilir Meta përmes një postimi në facebook ka ndarë me ndjekësit në ditën e Dëshmorëve të Atdheut një foto me mbesën...

Presidenti Ilir Meta përkujton 5 Majin: “Sot është dita e Qemal Stafës”

Presidenti Ilir Meta, nëpërmjet një statusi në rrjetin social “Facebook” ka uruar Ditën e Dëshmorëve. Meta shpreh mirënjohje dhe respekt për Dëshmorët e Atdheut...

Latest news

- Advertisement -spot_img