- Advertisement -spot_img

TAG

det personaliteti italian Vittorio Sgarbi

Panik në Palasë! Rrezikon të mbytet në det personaliteti italian Vittorio Sgarbi: Më shpëtoi…

Vittorio Sgarbi ka publikuar pamjet e momentit kur e shpëtojnë dhe nxjerrin në breg. Momente paniku dhe frike në jug të vendit për kritikun e...

Latest news

- Advertisement -spot_img