- Advertisement -spot_img

TAG

dhuna

Fundi fatal i të miturve në Greqi. Çfarë po ndodh në Greqi?

Në shtetin fqinj Greqi çdo ditë fëmijë nga mosha 4 vjeç e deri në moshë të rritur shpalosin skenat e tmerrit dhe dhimbjes që...

Gruaja përndjek dhe dhunon ish-partnerin/ Vendoset në pranga

Një 35-vjeçare është arrestuar nga policia e Vlorës pasi akuzohet se një ditë më parë ka ushtruar dhunë fizike ndaj ish-partnerit të saj. Sipas policia...

17-vjeçarja: “Më tha se do të më therte vëllain nëse ndahesha prej tij.”

Një 17-vjeçare nga Tirana ka rrëfyer se prej një viti ishte nën presionin psikologjik, dhe jo vetëm, nga një bashkëmoshatar i saj, me të...

32-vjeçarja kërcënon vjehrrën dhe dhunon fëmijët dhe nipërit.

Shtetësja Dh.S., është arrestuar pasi ka dhunuar fizikisht dhe psikologjikisht dy fëmijët e saj të mitur për tre muaj. Po ashtu, gruaja ka kanosur me...

Latest news

- Advertisement -spot_img