- Advertisement -spot_img

TAG

Dhune familjare

Rrahu vëllanë, motrën dhe të dashurin, arrestohet e reja

Policia e Kosovës ka arrestuar një grua, pasi ka dhunuar familjarët e saj. Autorja, identiteti i të cilës nuk bëhet me dije, sulmoi fizikisht vëllain,...

Latest news

- Advertisement -spot_img