- Advertisement -spot_img

TAG

dhurate elektorale

Rama publikon pamjet nga spitali i Fierit : Ja dhe hyrja e stallës…

Kryeministri Edi Rama ka postuar në Facebook një video se si duket nga brenda spitali i Fierit, i cili pritet që te hapet brenda...

Latest news

- Advertisement -spot_img