- Advertisement -spot_img

TAG

di maria

Tronditëse/ Futbollistit Di Maria i marin peng gruan dhe vajzat, largohet menjëherë nga ndeshja

Futbollisti Angel Di Maria nuk do ta harrojë kurrë natën e 14 marsit dhe ndeshjen mes Paris Saint Germain dhe Nantes. Ishte minuta e 62-të...

Latest news

- Advertisement -spot_img