- Advertisement -spot_img

TAG

dialogu me Serbine

BE përgëzon Vjosa Osmanin dhe deputetët e opozitës: Dialogu me Serbinë është i rëndësishëm

Me zgjedhjen e Vjosa Osmanit si shefe të shtetit, Kosova ka përmbyllur fazën e themelimit të institucioneve të reja, duke parandaluar kështu edhe një...

Latest news

- Advertisement -spot_img