- Advertisement -spot_img

TAG

DiCaprio

Ilir Meta i përgjigjet Leonardo DiCaprios: Ne e duam Vjosën dhe do ta mbrojmë, jemi të vendosur që deri më 25 Prill…

President i vendit Ilir Meta përmes një postimi në Tëitter i është përgjigjur aktorit të njohur Leonardo DiCaprio i cili iu drejtua krerëve politik...

DiCaprio mesazh të drejtëpërdrejtë Ramës, Metës, Bashës dhe Kryemadhit

Aktori Leonardo DiCaprio ka folur sërish në mbrojtje të lumit Vjosa nga ndërtimi i digave, me anë të një reagimi në Instagram ku ka...

Latest news

- Advertisement -spot_img