- Advertisement -spot_img

TAG

Diona Fona

Kriset marrëdhënia e Jasminës dhe Andit, kush është personi i tretë që ka hyrë në mes

Disa ditë më parë, çifti shumë i komentuar i momentit, Andi dhe Jasmina, vendosën të dalin përfundimisht nga emisionin “Për’puthen”, për ta vazhduar njohjen...

Pandemia nuk e pengoi 22-vjetorin e këngëtares Diona Fona/ Polica gjobit të gjithë të ftuarit

Pandemia nuk e pengoi 22-vjetorin e këngëtares Diona Fona, që të shoqërohej me një organizim festiv. Ishte vetë vajza e ditëlindjes ajo që publikoi...

Latest news

- Advertisement -spot_img