- Advertisement -spot_img

TAG

diskotekë

Të shtëna me armë brenda diskotekës, 2 të vrarë dhe shumë të tjerë të plagosur

Të paktën 15 persona të moshave 20 deri në 44 vjeç u qëlluan me armë zjarri në një diskotekë në lagjen Park Manor në...

Latest news

- Advertisement -spot_img