- Advertisement -spot_img

TAG

Distancimi social

Pandemia/ Ulen infektimet, qytetarët pro dhe kundër masave mbrojtëse

Ndonëse pandemia nuk është zhdukur dhe mbetet ende një rrezik potencial, mjaft qytetarë në Elbasan kanë lënë menjanë masat anticovid dhe bëjnë një jetë...

Latest news

- Advertisement -spot_img