- Advertisement -spot_img

TAG

Dita Boterore e Teatrit

Dita Boterore e Teatrit/ Teatri Elbasanas në kushtet e pandemisë

Nga Enia Hoxha Sot është dita botërore e teatrit, por ndryshe nga vitet e tjera Elbasani dhe jo vetëm nuk mund ta festojë këtë ditë....

Latest news

- Advertisement -spot_img