- Advertisement -spot_img

TAG

dita e numerimit

Meta paralajmëron : Ditën e numërimit do të jem në Vlorë.Se Vlora ndizet dhe ju e dini çfarë ndodh

Gjatë konferencës për shtyp, Presidenti i Republikës Ilir Meta teksa njoftoi se nesër do të jetë sërish në qytetin e Vlorës, dha lajmin se...

Latest news

- Advertisement -spot_img