- Advertisement -spot_img

TAG

dita e zgjedhjeve

Horror në qendrat e votimit, qytetarët gjejnë kokë dhe gjymtyrë të prera

Akte barbare shoqëruan zgjedhjet e të dielës në Meksikë. Vetëm pak pas nisjes të votimit, një burrë hyri në një qendër votimi në Terazas...

Soreca : BE dhe shtetet e saj anëtare do të jenë të pranishme ditën e zgjedhjeve

Ambasadori i BE në Tiranë, Luigi Soreca, ka bërë me dije se BE dhe shtete e saj anëtare do të jenë të pranishme ditën...

Latest news

- Advertisement -spot_img