- Advertisement -spot_img

TAG

dite e zeze

E premte 13/ Çfarë e ka njollosur më parë këtë datë që cilësohet si “dita e zezë”

E premtja e datës 13, është sinonim i fatit të keq dhe paragjykimeve të shumta , madje këto mendime arrijnë deri në atë masë...

Latest news

- Advertisement -spot_img