- Advertisement -spot_img

TAG

dite te nxehta

Ditët e nxehta në vend, Urgjenca Mjekësore jep këshillat: Evitoni ekspozimin në diell nga ora 11:00 – 17:00

Qendra Kombëtare e Urgjencës Mjekësore ka këshillur të gjithë qytetarët në këto ditë të nxehta që kanë kapluar vendin. Sipas postimit duhet të evitohet ekspozimi...

Vapa gjatë verës e padurueshme? Ja çfarë duhet të bëni që mos ta ndjeni fare

Ditët e nxehta thuajse janë këtu dhe ajo ndjesia e padurueshme e vapës është problem më vete. Sidomos paraditet brenda shtëpisë. Nuk ka kondicioner...

Latest news

- Advertisement -spot_img