- Advertisement -spot_img

TAG

ditore

Elbasan/ Situata ditore e Covid-19

Sipas raportimeve ditore të Covid -19 shifrat janë në rënie . Në 24 orët e fundit  janë raportuar këto raste pozitive : | Elbasan : 14...

Elbasan/Situata ditore e Covid-19

Sipas raportimeve ditore nga infektimi Covid ,situata duke e qëndrueshme por qytetarët duhet të vazhdojnë të jenë vigjilent dhe të kujdesshëm mbi masat anti...

Latest news

- Advertisement -spot_img