- Advertisement -spot_img

TAG

divjak

VIDEO/ “Hajde këtu se do të…”, momenti kur shefi i komisariatit të Divjakës ndjek dhe rreh brutalisht aktivisten e PD-së

  Ky është momenti kur shefi i komisariatit të Divjakës, Altin Shehu ndjek dhe dhunon aktivisten e PD-së. Siç shihet nga pamjet , Shehu ndjek me...

Latest news

- Advertisement -spot_img