- Advertisement -spot_img

TAG

djale shtatzane

18-vjeçari me dy lloj organesh ngel shtatzënë, është në muajin e katërt!

Një adoleshente e lindur me organe gjenitale mashkullore dhe e rritur si djalë ka mbetur shtatzënë pasi zbuloi se ka vezore që punojnë, mitër,...

Latest news

- Advertisement -spot_img