- Advertisement -spot_img

TAG

Doja Cat

Magjia e këtij videoklipi do t’ju bëjë të dashuroheni pas Doja Cat dhe The Weeknd

Doja Cat nuk i zhgënjen asnjëherë fansat e saj dhe këtë e ka vërtetuar me projektin e saj të fundit. Pasi emocionoi adhuruesit e...

Latest news

- Advertisement -spot_img