- Advertisement -spot_img

TAG

Doktori i mrekullive

Aktori i njohur shqiptar, i ftuar në dasmën e “Doktorit të mrekullive”

Fotot dhe videot nga dasma e aktorit Taner Olmez, i njohur për rolin e Aliut në serialin “Doktori i mrekullive”, vazhdojnë të bëjnë xhiro...

Latest news

- Advertisement -spot_img