- Advertisement -spot_img

TAG

Don Bosko

Aksident i rëndë , makina përplaset me motorrin, njëri prej personave transportohet në spital

  Tiranë/Informacion paraprak Më datë 31.05.2021, rreth orës 12:20, në rrugën “Don Bosko”, janë përfshirë në përplasje mjeti me drejtues V. F me mjetin me drejtues...

Gjyshja qan me ngashërim/ Dalin pamjet nga aksidenti ku mbeti i plagosur fëmija 4-vjeçar

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku furgoni ka përplasur një fëmijë të...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë, furgoni përplas një fëmijë të mitur

  Një aksident i rëndë ka ndodhur pak minuta më parë në zonën e Don Boskos në Tiranë, ku furgoni ka përplasur një fëmijë të...

LAJM I FUNDIT/ Alarm në kopshtin e fëmijëve në ”Don Bosko”

  Në rrugën “Don Bosko”, ka marrë flakë një bombul gazi në kuzhinën e një kopshti, e cila u fik nga sherbimet e zjarrëfikses. Nga zjarri...

Mediu – të rinjëve: Bëhuni uragani që sjell ndryshimin dhe shkatërron të keqen

Rinia është motori kryesor i zhvillimeve në vend dhe ka të gjithë energjinë e nevojshme dhe potencialin për ta çuar vendin përpara. Deklarata bëhet nga...

55-vjeçarja përplas të miturin me mjetin e saj, dërgohet në spital me urgjencë

Më datë 22.03.2021, rreth orës 12:30,në fillim të rrugës “Don Bosko” mjeti me drejtuese shtetasen A. P.,  55 vjeçe, ka aksidentuar fëmijën e mitur...

Latest news

- Advertisement -spot_img