- Advertisement -spot_img

TAG

drejtesi

Zhvillim i papritur! ‘Grabitja 4.6 mln € në Rinas, tërhiqet i penduari: Hetuesit më bënë presion fizik dhe psikologjik

Nga Ermal Vija Në gjykatën e posaçme ku po zhvillohet procesi ndaj 8 të akuzuarve për grabitjen e parave në pistën e Rinasit ka dhënë...

Shqiptari 25-vjeçar vdiq në punë/ Gruaja e tij: Kam humbur edhe fëmijën

Më 15 nëntor 2008, 25-vjeçari shqiptar Riza Strazimiri i cili kishte jetuar në Livorno për ca kohë, humbi jetën duke rënë nga çatia në...

“Nuk kisha çfarë të bëja se humba shtëpinë nga tërmeti”, shqiptari me plantacionin 600 mijë € kanabis ia “hedh” drejtësisë

Një 48-vjeçar nga Shqipëria është dënuar nga gjykata lokale në Gjermani me dy vite burg pasi u kap me një plantacion marijuanë në Hövelhof...

Latest news

- Advertisement -spot_img