- Advertisement -spot_img

TAG

drejtues motori

(Video) Drejtuesi i motorit përfundon mbi kangjella, ja çfarë bën ai pas aksidentit

Keni parë aksident më të tmerrshëm dhe më e pabesueshmja është që çohet në këmbë aq shpejt. Pamjet kanë qarkulluar në rrjetet sociale dhe...

Latest news

- Advertisement -spot_img