- Advertisement -spot_img

TAG

dreka

Zbulohet çfarë ‘pazari’ u mbyll në drekën mes Ramës dhe Macron në Paris, përgjigjen na e jep ‘pakuptuar’ ministrja Balluku

Zbulohet çfarë ‘pazari’ u mbyll në drekën mes Ramës dhe Macron në Paris, përgjigjen na e jep ‘pakuptuar’ ministrja Balluku Vizita e kryeministrit Edi Rama...

Latest news

- Advertisement -spot_img