- Advertisement -spot_img

TAG

droge durres

Kapet kamioni me rreth 300 mijë euro në Durrës

Kapet kamioni me rreth 300 mijë euro në Durrës. Policia kufitare zbuloi dhe sekuestroi në portin e Durrësit 294,030 euro të fshehura në dy kamionë,...

Latest news

- Advertisement -spot_img