- Advertisement -spot_img

TAG

droge

Kishte kthyer garazhin në bazë kokaine, kush është 41-vjeçari që shiste drogë në Sarandë

Personi që shihni në foto është Romeo Laze, 41-vjeçari i arrestuar gjatë operacionit anti-drogë në Sarandë ditën e djeshme, ku u zbulua një garazh...

“Corriere della Sera” jep alarmin: Festë ilegale me drogë e të rinjve europianë në Shqipëri, në Itali pati të vdekur

Një numër i madh të rinjsh nga e gjithë Evropa për pesë ditë kanë qëndruar të grumbulluar në Viterbo, një provincë në periferi të...

Drogoi dhe abuzoi seksualisht me një 12-vjeçare, Bob Dylan nën akuza të rënda

Legjenda e muzikës, Bob Dylan, raportohet se sipas një padie të re, i ka dhënë një 12 vjeçareje drogë dhe alkool para se ta...

PD denoncon: RENEA zbuloi parcelën me drogë të kushëririt të Kryetarit të Bashkisë, u la i lirë

Partia Demokratike ka bërë publike sot një denoncim, për të cilin thotë se vetë policia ende nuk ka reaguar. Sipas denoncimit të mbërritur në selinë...

Shoqërohet nga policia e Elbasanit djali i Azem Hajdarit, ja arsyeja

Është shoqëruar djali i vogël i Azem Hajdarit, i cili mban të njëjtin emër me babanë e tij të ndjerë. Burime për Abcnews.al bëjnë me...

Operacione blic, 85 persona të arrestuar në Palermo

Karabinierët e Komandës Krahinore të Palermos dhe Drejtoria e Hetimit Anti-Mafia arrestuan 85 persona të akuzuar në mënyra të ndryshme të shoqatës mafioze, konkurrencës...

I droguari bën manovra të “çmendura”/ Shkakton aksident pas ndjekjes nga policia, por…

Një 35-vjeçar i dehur në timon, dhe me kanabis sativa në makinë, ra në prangat e Policisë në Tiranë, pasi nuk iu bind më...

Furnizonin Athinën me drogë/ 5 grekë dhe 4 shqiptarë arrestohen nga policia

Nëntë persona, mes të cilëve 5 grekë dhe 4 shqiptarë, janë arrestuar në Athinë pasi akuzohen si pjesën e një grupi që shpërndante lëndë...

Trafik ndërkombëtar droge nga liqeni i Pogradecit

Një i ri ka rënë në prangat e policisë së Pogradecit, pasi tentoi që të trafikonte drogë nëpërmjet kufirit liqenor. Ndërkohë në kërkim është...

SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të “bosit” të drogës (Emri)

SPAK ka vendosur të konfiskojë pasuritë e shtetasit Bledar Seferi (Hakorja), i njohur si “bosi” shqiptar i drogës, dhe familjarëve të tij. Sipas SPAK, Njoftimi i...

Latest news

- Advertisement -spot_img