- Advertisement -spot_img

TAG

Drroge

“E tradhëtoi marka e veçantë e motorrit”, 32 vjeçari shqiptar kapet duke shpërndarë drogë nëpër rrugët e Italisë

Një 32-vjeçar me origjinë shqiptare u arrestua dje në Vigevano të Italisë nga oficerë policie, me rroba civile, të cilët kryen një shërbim kontrolli...

Ta akuzuar për drogë, arrestohen babë e bir edhe një i shpallur në kërkim

  Durrës – Dy persona janë vënë në prangat e policisë së Durrësit, pasi akuzohen për drogë. Mësohet se në pranga kanë rënë I.Ç., dhe...

Drogë për Dukagjinin/Arrestohen dy persona në Shkodër

Dy persona janë arrestuar nga policia e Shkodrës në afërsi të zonës së spitalit, aks i cili të çon drejt Dukagjinit. Në mjetin tip “Land...

Nga bulimia te mbidozimi: E kaluara e errët e Demi Lovato

Këngëtarja Demi Lovato në intervistën e saj të fundit me Joe Rogan zbuloi anët e errëta të së kaluarës së saj. Ajo ka qenë duke...

Drogë nga Maroku në Spanjë, arrestohen 100 trafikantë

Policia spanjolle ka arrestuar 100 anëtarë të një bande që merrej me trafikim e marijuanës dhe hashashit nga Maroku në Spanjë. Banda kishte mbushur anijet...

Francë/ Shkatërrohet banda shqiptare e drogës dhe qenieve njerëzore, 17 të arrestuar

Një grup kriminal shqiptar i trafikimit të drogës dhe qenieve njerëzore, është shkatërruar nga policia franceze. Në kuadër të këtij operacioni janë vënë në...

Latest news

- Advertisement -spot_img