- Advertisement -spot_img

TAG

Dude Balja

Milaim Zeka : E kisha kalu jo një natë po një jave,do e kisha lshu gruen për…

Analisti dhe ish-deputeti Milaim Zeka njihet për sensin e humorit dhe batutat nëpër emisione ku ai është i ftuar zakonisht. Teksa u pyet se cila...

Latest news

- Advertisement -spot_img