- Advertisement -spot_img

TAG

duhanpirje

Elbasani, qyteti me numrin më të madh të duhanpirësve/ Ja si mund të reduktojmë dëmet e tij…

Duhanprija është shkaku kryesor i një sërë sëmundjeve , të cilat sjellin dëme serioze në shëndetin e konsumuesve të rregullut dhe duhanpirësve pasivë. Sipas Dr....

Latest news

- Advertisement -spot_img